top of page
Laptop Klavyesi

Hakkımda

Hikayem

Yaklaşık 2015 yılından beri yazılım sektöründe bulunmaktayım. İlk freelancer işimi 2016 yılında bir mobil uygulama tasarım işi olarak aldım. 2014 yılında Lise okurken aynı zamanda Unity3D ile oyun yapmayı öğrendim ve Lise 2 döneminde açığa çekip kendimi bilgisayar alanında geliştirdim. O yıllar içerisinde mağazalarda 2 adet mobil oyunum vardı. 2015 yılında Flutter ile tanıştım ve Flutter öğrenmeye başladım. 1 yıllık kapsamlı bir öğrenme sürecinden sonra kendimi direkt iş hayatına attım. Tabi bu süreçte hem liseyi bitirdim hemde 2 yıllık bir üniversite programı kazandım.

 

İş hayatına atıldıktan sonra sürekli Proje yönetimi , Şirket yönetimi ve girişimcilik ile alakalı podcastler dinledim. Bu süreçte hem iş tecrübem gelişirken müşterilerle iletişim becerilerim , proje yönetme süreçleri ve ekip yönetimi hakkında hem tecrübe hem teorik bilgi edinebildim. Neredeyse şu ana kadar 10 15 tane farklı müşteri ile iş yapmışımdır. İlk işlerimin çoğu tecrübesiz iletişimden dolayı kötü bitti fakat bu acı tecrübeler vesilesiyle yeni yaptığım işler ve iletişim en iyi seviyede oluyor. 

Ekip ile çalışma becerilerimide geliştirdim. Ne kadar freelancer olarak çalışsamda aynı zamanda bazı şirketlerde Full time olarak çalıştım ya da çalışmaktayım. Ekip ile çalışırken hem bir bütün olmayı öğrendim hemde proje yönetim metodolojilerini tecrübe edebilme şansım oldu. Şu ana kadar 3 ekipte çalıştım ve birisinde Mobile developer , birisinde Backend developer ve diğerinde de Proje koordinatörü olarak görev aldım. 

Şuan günümüzde ise hem iki ekipte çalışmaktayım hemde kendim freelance işler alıyorum. Sizde benimle iş yapmak isterseniz iletişime geçmeniz yeterlidir.

Beraber çalışalım

Bir tuş kadar yakınınızdayım

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Mesajınız için teşekkür ederiz

bottom of page